czwartek, 4 kwietnia 2013

VOTE ME ♥

KOCHANI

Czy moglibyście oddać na mnie głos? Od dzisiaj do 12 kwietnia 2013r. można oddać po 5 głosów na dzień z danego IP. Byłabym Wam bardzo wdzięczna. Jeżeli zagłosujecie napiszcie w komentarzu: "zagłosowałam". 

SWEETHEARTS
Can You vote me? Since today to 12th April 2013 year. You can give me 5 votes daily with one IP. I will very grateful for You. If You vote me write in commets: "I voted" (You have to click: Glosuj) 

Greetings / Pozdrawiam ♥

http://krakow.naszemiasto.pl/plebiscyt/karta/94,wiktoria-bachowska,4381,id,t,kid.html

9 komentarzy:

 1. oczywiście, ze zagłosowałam:) a tak a propos jestes juz na pierwszym miejscu :) pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 2. zagłosowałam ;)

  "Placówka Concord College to szkoła z internatem, do której są z chęcią zapisywani uczniowie. To w niej każdy młody człowiek poznaje najważniejsze wartości międzyludzkie, odkrywa swoją przyszłość oraz wzbogaca swój poziom inteligencji. Czy Jamie Holat, zbuntowana nastolatka znajdzie siebie na tej uczelni? Czy Allie Collins, Harry Styles, Zayn Malik, Niall Horan, Louis Tomlinson, Liam Payne, Eleanor Calder, Danielle Peazer, przyjaciele, którzy znają się od lat pomogą zrozumieć nowej uczennicy, że rodzice wysyłając ją tu chcieli tylko jej dobra? Czy miłość oraz przyjaźń się pojawiająca przetrwa już na zawsze? Czy nastolatkowie będą woleli wybrać dobro, czy może jednak zło? I czy na pewno wszystko się ułoży?"
  Tego dowiesz się czytając http://life-are-moments.blogspot.com/
  Z góry chciałam przeprosić cię za spam, jednak dopiero zaczynamy prowadzić naszego bloga i chciałybyśmy się jakoś wybić. Mam nadzieję, że zrozumiesz, w końcu sama kiedyś zaczynałaś :)
  Serdecznie pozdrawiam, Allie ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. zagłosowałam i mam nadzieję, że pomogłam

  OdpowiedzUsuń
 4. Oczywiście i ja zagłosowałam;)

  OdpowiedzUsuń

Thanks for comments ;*
I won't accept comments, which insult me.